Na czym polega usługa catsittingu?

Catsitting to inaczej usługa dojazdowej opieki nad kotem na czas wyjazdu. Podczas nieobecności klientów (wakacje, podróże służbowe, krótkie weekendowe wypady za miasto, święta)  wykwalifikowany  i doświadczony catsitter odwiedza ich kociego pupila. Zgodnie ze standardami Catosfery Szczecin zapewniamy nie tylko pokarm i czystą kuwetę, lecz także interakcję z człowiekiem oraz formę spędzania czasu dostosowaną do potrzeb gatunkowych oraz indywidualnych upodobań danego zwierzęcia. Jeśli oprócz kota w domu znajduje się inny pupil (w tym nieagresywny pies) wizyty obejmują również opiekę nad niekocim domownikiem😊.

 

Dlaczego miałbym wpuścić obcą osobę do swojego domu?

Rozumiemy początkową obawę co do tego, żeby wpuścić obcą osobę do swojego mieszkania. Troszczymy się o komfort zarówno kota, jak i jego ludzkiego towarzysza na czas wyjazdu. Dlatego naszym priorytetem  jest zaufanie klientów, to właśnie dzięki niemu możemy funkcjonować i rozwijać się jako firma.  Wyznajemy zasadę, że zadowolony klient to najlepsza reklama dla przedsiębiorstwa. Działamy zgodnie z literą prawa, prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą.  Szacunek do klienta,  konkurencji  i polskiego prawa sprawia, że dobrze znane są nam takie  pojęcia jak  „paragon” oraz „kasa fiskalna”. W 2019 roku wprowadziliśmy usługę catsittingu na szczeciński rynek,  kilka miesięcy później dzięki  głosom naszych klientów otrzymaliśmy tytuł Usługi Lata Głosu Szczecińskiego. Dajemy się poznać i chcemy poznawać ludzi: przed cyklem opiek zawsze odbywamy  niezobowiązującą rozmowę zapoznawczą podczas której  osoby rozważające skorzystanie z naszych usług mogą zapytać o nurtujące ich kwestię, a my mamy okazję poznać naszych przyszłych podopiecznych.  

Do kogo jest skierowana oferta opieki nad kotem?  

Catsitting to usługa skierowana do  osób, którym zależy na komforcie i bezpieczeństwie swojego kota na czas wyjazdu.   Z rozmów z naszymi klientami wynika,  że część z nich przez lata  unikała dłuższych wyjazdów, ponieważ miała problem z tym, żeby znaleźć właściwą opiekę na ten czas.  Bywa, że rodzina  bądź znajomi nie mają możliwości lub umiejętności, żeby zająć się kotem.  Podejmujemy się opieki z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Jeśli zwierzę wymaga podania lekarstw lub wizyty u weterynarza, również  zapewniamy  pomoc w tej kwestii.

 

Jak przebiega współpraca z marką Catosfera Szczecin?

Współpraca z nami odbywa się w  6 krokach:

  1. Kontakt mailowy lub telefoniczny
  2. Obowiązkowa i bezpłatna wizyta zapoznawcza
  3. Podpisanie umowy i przekazanie kluczy
  4. Płatność za usługę
  5. Cykl wizyt wraz z relacjami dla opiekuna
  6. Zwrot kluczy i informacja zwrotna od klienta.

Czy w grę wchodzi opieka nad kotem wychodzącym?

Nie forsujemy swojego zdania jeśli chodzi o podejście do kotów wychodzących, jednak priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo istot, które znajdują się pod naszą opieką. Z tego względu na czas wyjazdu klienta nas podopieczni  przebywają wyłącznie w domu,   na osiatkowanym balkonie, w przydomowej wolierze lub w pełni zabezpieczonym ogrodzie. Takie podejście pozwala nam uniknąć wypadków z udziałem kota oraz  zapewnia bezpieczny sen.