W ramach marki Catosfera Szczecin kierujemy się prostymi wartościami. Mając je w pamięci dążymy do tego, żeby współpraca z naszymi klientami przebiegała sprawnie i harmonijnie z troską o dobre samopoczucie ludzkich i zwierzęcych domowników. Wartości jakimi się kierujemy to:

Rozwój

Inwestujemy w szkolenia, wymieniamy doświadczenia z osobami z branży, by świadczyć najwyższą jakość usług zarówno podczas konsultacji behawioralnych jak i opieki nad kocimi podopiecznymi.

Uczciwość

Podczas konsultacji behawioralnych nie obiecujemy rzeczy niemożliwych, przedstawiamy obraz sytuacji wedle naszej aktualnej wiedzy. Odbywając wizyty u kocich podopiecznych mamy świadomość, że klient obdarzył nas  zaufaniem  powierzając pod naszą opiekę zarówno kociego domownika jak i klucze do mieszkania.

Szacunek

Akceptujemy to, że , że klient może mieć odmienny pogląd na omawiają kwestię. Staramy się zrozumieć jego punkt widzenia oraz poznać jego źródło, by otworzyć pole do dyskusji. W końcowym rozrachunku cel jest jeden:  poprawa relacji z kocim domownikiem.

Przejrzystość

Klient jest informowany o zasadach, formie współpracy i cenie jeszcze przed skorzystaniem z naszych usług.  Działamy zgodnie z literą prawa – prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Odpowiedzialność społeczna

W ramach naszych możliwości angażujemy się w zbiórki na rzecz potrzebujących kotów. Zapraszamy do współpracy organizacje charytatywne oraz jesteśmy otwarci na propozycje wspólnych inicjatyw. Ważna jest dla nas edukacja w dziedzinie bezpieczeństwa i prawidłowego żywienia kotów, ponieważ jak to mawia przysłowie „lepiej zapobiegać niż leczyć”.